GurusBaby.com

Oni imaju bebu! Naš poznati usvojitelja mama i tata

video: "ispravila sam!" Venter uklanja dijete iz čekaonice. od 22/08/16

hraniteljske porodice 1

Video: Djeca čekaju svoje nove mame i tate .avi!

Domaćih elita uvijek na umu: uspjeh - poštovanje, neuspjeh - ho je usvojila ... I tu je malo kompliciranije. Neki hvale, drugi osuđuju, drugi sumnjaju i gotovo svi se pitaju - kažu, šta svrab, jer su prisutni slava-novca-vjernika. A ja ne znam da je srce ogroman, neutrošenih ljubav osoba, plus postoji mogućnost da se napravi mali čovjek sretan.

Chet Barshchevskaya: drugu mladost

Neobično za obični par Barshchevskaya izjavu tvrdeći da imaju leglo blizanaca ... sebičnih razloga. Šta sebičnost? Osjećaju mladima i fit. Moja kćerka je odrastao, dobio posao, sretan tata, mama dostignuća i unučadi. Međutim, nijedna duša je puna profesionalizma. Tako da je odluka donesena u svim poštuje svoju ženu da je za njih u potpunosti idilu nedostaje dječje smijeha. I prateće infantilne rane, radosti, suze. Ako ne i odmah Dashutka dvije godine sirotišta i novo je Max rodbine, ali ljubav i brigu rade čuda. Ruski pravni guru sam srdačna, majka Olga cvijeće - to je mladost broj dva. Ali važnije od toga chadushki zadovoljni.

2 hraniteljske porodice

Viktor Rakov: "B" plan za uspjeh

Iz prvog braka - što je odraslog sina, ima odrasle kćeri iz svog voljenog druga žena Lusi, poziv da se pojavi ne isušuje - kao i svi u najnovije informacije. Ali ne: ne ostavljajte par se nada da će imati glasni Bebik, odlučujući za sebe šta ako ne prirodno povećanje roda Rak, to će ići na plan "B", odnosno usvajanje. I tako se to desilo. Na obali ne treba da se raspravlja: svetlenky ili smuglyachok, djevojka ili dečko - baš kao beba. Beskrajne birokratske probleme nije postao prepreka za formalnu transformaciju Danka beba kuće u Danil Viktorovich Rakova. Volim mali dječak, kao i svoje, i Viktora i Ljudmila, i stariji parket. Iako postoje, prefiks "kako" je nebitno ovdje.

6 hraniteljske porodice

Tatiana Ovsiyenko: od filantrop - u majke

Po prvi put vidjela pop zvijezda Igorka smeđe-eyed beba u Domu Penza. Dječak je hitno potrebno skupo komplikovan operaciju srca. Tatiana preuzeo i daleko manje troškove i pretraživanje profesionalci mogu vratiti zdravlje siroče. Osim toga, perioda rehabilitacije mlađ održan u kući Tanja i njen suprug Vladimir. Bračni par je shvatio da oni ne mogu postati dio njihovog maternjeg jezika, Igor, i usvojili dječaka. Vreme leti, Igor je sada na pragu zrelosti, dobija pristojno obrazovanje u Sjedinjenim Američkim Državama, upoznaje slatka djevojka. Dakle, ne vjerujem onda samo kaže: ne bi bilo da su isti blagoslov u zdravstvu nesreći!

hraniteljske porodice 5

Natalia Belokhvostikova: Bog Sin

Dvadeset i šest godina - to je takva razlika između najstarija kćerka sovjetskog diva srebrnog ekrana i prijemnika Kiril. Međutim, to ne ometa sestra tretira mlađi brat s ljubavlju i nježnošću. Za razliku od većine priče o usvajanju, nisu roditelji izabrali bube, i on ih. Nakon humanitarne akcije u jednom od sirotišta trogodišnja žalili Natalia - recimo, svi njegovi prijatelji imaju krstove, a on, Kiril nije. Naravno, pravoslavni krst Kirill pojavio, plus brižni roditelji kupili mali. Belokhvostikova Natalia i njen suprug, ugledni direktor Vladimir Naumov, zovu se iznenada našao svoj mali sin - Božji dar.

Video: Family History Savelevyh: "Rečeno nam je da je djevojka koja je hitno potrebna porodica"

3 hraniteljske porodice

Svetlana Sorokina: od riječi - do tačke

Super popularni TV voditelj je dugo želio da preuzme obrazovanje bez roditeljskog naklonosti desetak. I ljeto 2003. godine nakon što je ostvarenje sna, Svetlana - postala je mama šarmantan jedanaest-Antonina. Little pink Tonya odmah povukao ručicu da roditelj, i TV zvijezda odmah shvatio - to je to, kćeri moja! Najinteresantnije, prije sastanka sa Mamula Sveta čitljivim girly "odbijen" nekoliko potencijalnih tate, mame, tako da je u ovom slučaju, nije bio bez intervencije više sile. Sorokin u početku drži nema informacija o usvajanju tajne, tvrdeći - to je bolje da od Tonya znati nego u stanju mirovanja tračevi sposoban zna pogrešno citirati činjenice.

hraniteljske porodice 7

Alexei Serebryakov: sve za djecu

Poznati glumac je već podigao kćeri iz prvog braka njegove supruge Marije. Namjera da se u porodici usvojene dece je bilo obostrano za par, a najstariji Dasha snažno podržala ideju. I pojavio se u Serebryakov blizanaca Danya i Stepan. Iako je prijedloge da se ponašaju velikodušno istuširao na Alekseja, sa svojom porodicom preselio za stalni boravak u Kanadi stranih, pozivajući se na nedostatak emigracije u Rusiji normalne uslove za obrazovanje djece kao i obično. Uostalom, u čemu je razlika - Kaluga ili Toronto - dok klinci su sretni, dobro njegovan, je voleo. Posebno kući Serebryakovs ne zaboravi dolaze u prijatelje-rođaka. Da, i od atraktivnih ruskog filmskih uloga zvijezda 'Gangster Petersburg "ne odustaje.

Video: Justin Bieber: strašna dijete estrade

4 hraniteljske porodice

Catherine Gradova, Sergej Zverev, Nikolay Karachentsov, Andrei Kirilenko, Dmitry Zelenin, Irina Alferov, Mihail Zurabov, Andrei Norkin, Pavel Borodin - može biti dugačak popis poznatih koji su pronašli mjesto u njenom srcu za strane djecu. I evo ga nije važno u popularnosti, kao želja da se u nepovoljnom položaju mrvice sretan ne zavisi od zvezda.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako raste sretno dijete?Kako raste sretno dijete?
2850 I 49 cm2850 I 49 cm
Sretan carski i LisaSretan carski i Lisa
Ukoliko se dijete plaši njegovog ocaUkoliko se dijete plaši njegovog oca
Čestitam Hretan Rođendan mamaČestitam Hretan Rođendan mama
Moja beba "iz ruku"Moja beba "iz ruku"
OctopussyOctopussy
Rođendan pozdrave papeRođendan pozdrave pape
Rođendan čestitke voljeniRođendan čestitke voljeni
MajkaMajka
» » » Oni imaju bebu! Naš poznati usvojitelja mama i tata

© 2011—2022 GurusBaby.com